Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor av palatsscener samt fåglar och växter, märkt med fyra karaktärsmärke i botten,höjd 35,5 cm.
Lättare bruksslitage.
889450
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här