Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAV-ADOLF JOHANSSON (1912-2011): Landskap Viared, olja på duk, signerad, 21 x 45 cm.
Liten fläck.
889451
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här