Gustav Adolf Johansson

Gustav Adolf Johansson
Gustav Adolf Johansson
Gustav Adolf Johansson
Gustav Adolf Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

GUSTAV-ADOLF JOHANSSON (1912-2011): Landskap Viared, olja på duk, signerad, 21 x 45 cm.

Zustandsbeschreibung

Liten fläck.

889451

2021-03-21