Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
GUSTAV-ADOLF JOHANSSON (1912-2011): Landskap Viared, olja på duk, signerad, 21 x 45 cm.
Zustandsbeschreibung
Liten fläck.
889451
2021-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner