Soffbord i förkromad metall

Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall
Soffbord i förkromad metall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, Englesson, stomme i förkromad metall, skiva i glas, höjd ca 50 cm, yttermått ca 140x80 cm

Bruksslitage , vissamindre repor på glasskivan och enstaka nagg (en gummilist fattas under skivan samt några har åkt snett), ej etikettmärkt

889457

2021-03-17