Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936), "I kvarteret", färglitografi, ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, numrerad 218/385, 38x46 cm
Ej examinerad ur ram
889458
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här