Bord art deco

Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BORD, art deco, (1930/40-tal) runt bord med två skivor, stålunderrede, höjd ca 60, diameter 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage. Renoverat

889470

2021-03-14