Klubbat för:
1 600 SEK
800 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, "Antik", 4 tumblerglas, i schatull, ronat glas, höjd ca 8-7,5 cm, schatull med höjd ca 12, 32x10 cm
Brukssslitage, mikronagg kan förekomma
889479
2021-03-17