Glas i schatull Reijmyre Antik

Klubbat för:

1 600 SEK

800 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, "Antik", 4 tumblerglas, i schatull, ronat glas, höjd ca 8-7,5 cm, schatull med höjd ca 12, 32x10 cm

Brukssslitage, mikronagg kan förekomma

889479

2021-03-17