James Coignard komposition

James Coignard komposition
James Coignard komposition
James Coignard komposition
James Coignard komposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): komposition, signerad, carborundumetsning, 60/80, ca 55x75 cm

Ej examinerad ur ram

889485

2021-03-17