Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): komposition, signerad, carborundumetsning, 60/80, ca 55x75 cm
Ej examinerad ur ram
889485
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här