Schatull
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHATULL med bestick i nysilver, 40 dlr, England, tidigt 1900-tal, plätterade samt handtag i pärlemor, längd mellan ca 18-22 cm,
Nyckel till schatullet saknas, stötmärken på schatullet, slitage
889488
2021-03-17