Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHATULL med bestick i nysilver, 40 dlr, England, tidigt 1900-tal, plätterade samt handtag i pärlemor, längd mellan ca 18-22 cm,

Nyckel till schatullet saknas, stötmärken på schatullet, slitage

889488

2021-03-17