Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 2 st, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bemålade stoppad dyna med textilk lädsel, höjd ca 45 samt 43x43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterade

889494

2021-03-17