Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, fanérad i olika träslag, 3 lådor, röd marmorskiva, höjd ca 78, 75x43 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen,
889499
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här