Taklampa Atelje Lyktan
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIRANDA HAVLOVA, taklampa, modell "Rhytmic", plast, Vest Leuchten, Österrike, Atelje Lyktan, etikettmärkt, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, diameter ca 45 cm
Smärre slitage. Ej funktionstestad
889503
2021-03-14