Taklampa Atelje Lyktan

Taklampa Atelje Lyktan
Taklampa Atelje Lyktan
Taklampa Atelje Lyktan
Taklampa Atelje Lyktan
Taklampa Atelje Lyktan
Taklampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MIRANDA HAVLOVA, taklampa, modell "Rhytmic", plast, Vest Leuchten, Österrike, Atelje Lyktan, etikettmärkt, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, diameter ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage. Ej funktionstestad

889503

2021-03-14