Takarmatur Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa "Carolin" 1900-talets andra hälft, cremefärgad skärm, etikettmärkning, sex ljuspunkter, stomme av mässing, tygklädd skärm, diameter ca 53

Bruksslitage på lampskärm, fläckar, ej funktionstestad

889513

2021-03-16