Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
PHILIPPE STARCK, 4 st, "Charles Ghost", pallar, gröntonad plast, runda sitsar, märkta, sitthöjd ca 66 cm
Smärre slitage, ställvis märken och repor
889518
2021-03-17