Elisabet Jansson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Figurscen, signerad Elisabeth Jansson, 109/290, färglitografi, ca 44x30 cm

889521

2021-03-16