Elisabet Jansson färglitografi
Valmis
2021-03-16
889521
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ELISABETH JANSSON (född 1950): Figurscen, signerad Elisabeth Jansson, 109/290, färglitografi, ca 44x30 cm