Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 200/300, litografi, bildmått ca 48x36 cm

889523

2021-03-16