Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN BERG (1923-2008): ridning i Pampas Argentina, signerad Björn Berg, daterad 1977, 206/300 , färglitografi, bildmått ca 43x31 cm
889535
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här