BJÖRN BERG färglitografi

BJÖRN BERG färglitografi
BJÖRN BERG färglitografi
BJÖRN BERG färglitografi
BJÖRN BERG färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN BERG (1923-2008): ridning i Pampas Argentina, signerad Björn Berg, daterad 1977, 206/300 , färglitografi, bildmått ca 43x31 cm

889535

2021-03-14