Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS RYBERG, (1919-1985): Utsikt från Södermalm, litografi, signerad samt numrerad 16/325, bildstrl ca 42x48 cm

Något gulnade kanter

889536

2021-03-14