Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS RYBERG, (1919-1985): Utsikt från Södermalm, litografi, signerad samt numrerad 16/325, bildstrl ca 42x48 cm
Något gulnade kanter
889536
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här