Soffbord
2021-03-17
889546
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, mörktbetsad ek, detaljer av mässing, höjd ca 53, 137x63 cm
Bruks- och åldersreaterat slitage, stötmärken, repor och slag