Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra del, plexiglas samt guldmetall, höjd ca 47, (skärm 72) cm

Skärm med märken

889549

2021-03-16