Urnor glas empire 1800-tal

Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal
Urnor glas empire 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

URNOR, 1 par, glas, empire, 1800-tal, Frankrike, höjd 33 cm

Slitage, skador på fot, nagg

889554

2021-03-14