Skulptur Kongo

Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR / FETTISCH, Afrika, Kongo, Songye, 1900-tal, skuren, höjd ca 42,5 cm

Slitage

889555

2021-03-14