Mari Simmulsson Uppsala Ekeby fat

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARI SIMMULSON, fat, Uppsala Ekeby, glaserat stengods, signerad och daterad Mari Simmulson - 1951, UE4064, ca 32x32

889564

2021-03-14