Indisk vikskärm

Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm
Indisk vikskärm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKSKÄRM, Indien, 1900-talets slut, rikligt skuret trä samt detaljer av mässing, höjd 191 cm, 3 delar, varje del 45 cm / styck.

Bruksslitage

889565

2021-03-14