Spegel
2021-03-17
889566
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1950/60-tal, fanér i teak, största mått ca 64x64 cm
Fanérskador på baksidans kant