Kudde allmoge

Kudde allmoge
Kudde allmoge
Kudde allmoge
Kudde allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

KUDDE, allmoge, daterad 1923, ca 70x38cm

Bruksslitage

889580

2021-03-14