Figuriner 1900-tal snidat trä

Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä
Figuriner 1900-tal snidat trä

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 3 st, 1900-talets första hälft, snidade i trä, delvis bemålade, 1 st med otydlig signering, höjder ca 20-22 cm

1 st med lagad fot

889584

2021-03-16