Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KNIVAR, 2 st 1900-talets mitt, bestående av: 1 Erik Frost, handtag i masurbjörk, samt 1 finsk kniv, handtag i renhorn, signerad på bladet, båda med slidor i läder, längd (själva knivarna) ca 18-22 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

889585

2021-03-17