Socklar ett par 1900-tal
2021-03-16
889586
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SOCKLAR, ett par, 1900-talets först del, mässing, höjd ca 3,5, diameter ca 11 cm
Slitage