Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, barockstil, tre lådor, välvd front, fanerad i valnöt och valnötsrot, lådor i ek, höjd ca 88,76x50 cm
Ett ben av, nyckel saknas, listdelar saknas
889587
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här