Barnfåtölj 1800-tal

Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal
Barnfåtölj 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talets slut, nyrenässans, för barn, sitthöjd ca 33 cm

Klädsel med kraftigt slitage

889588

2021-03-14