Soppslev 1800-tal

Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal
Soppslev 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SOPPSLEV, 1800-tal, tenn med träskaft, längd ca 36 cm

Knopp med skada, slitage

889590

2021-03-16