Isaac Grünewald litografi

Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD: Litografi, signerad och numrerad 17/200, ca 86x60 cm

Ej examinerad ur ram, något gulnad

889596

2021-03-14