Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, genombrutet krön med dekor av bl.a. bandrosett, ca 90x40 cm

889605

2021-03-14