Edward Hald olja på pannå

Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå
Edward Hald olja på pannå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDWARD HALD (1883-1980): Kustvy, signerad och daterad Hald 1970, olja på pannå, ca 64x52 cm

889608

2021-03-14