Astrid Lindgren signerad kort och dedicerad bok
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASTRID LINDGREN (1907-2002). 2 egenhändigt signerade brevkort till Göran Bodegård, på kort med Astrid Lindgrens tryckta namn och adress. Maskinskrivet.
SAMT: Bröderna Lejonhjärta. Stockholm, 1973. Med dedikation på titelbladet till Göran Bodegård.
1 bok och 2 kort.
Omslaget med skador och revor, blekt, bandet med skador på rygg, nött, något snedläst. Anteckningar i bläck i texten, vissa understrykningar.
889612
2021-03-14