Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BORD, Artek. 1950/60-tal, L-ben i lackad björk, gråblå linoleum bordsskiva, längd 80 cm, bredd 60 cm, höjd 71 cm.
Lätt slitage
889635
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här