Alvar Aalto runt bord

Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, BORD, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk och ek fanerad bordsskiva, diameter 79,5 cm, höjd 69 cm

889647

2021-03-14