Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, samtida, sannolikt Italien, rödlackerad, hurts samt skåp med hyllinredning, höjd ca 71, 194,5x46,5 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, beslag saknas
889656
2021-03-14