Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, samtida, sannolikt Italien, rödlackerad, hurts samt skåp med hyllinredning, höjd ca 71, 194,5x46,5 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, beslag saknas

889656

2021-03-14