Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NERINGA STJERNMAN (Litauen/Sverige, född 1964): "Botten I-IV", (4 st), signerade och daterade i trycket 2002, linoleumsnitt, duk, litografi, papper, ca 120x60 cm vardera
889664
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här