Figuriner 2 st. Royal Crown Derby

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

TVÅ FIGURINER, Royal Crown Derby 1903, Polykrom och förgylld dekor, höjd 36-37 cm

Skador, bl.a. saknar fingrar och mindre delar

889676

2021-03-14