Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL OLSSON (1899-1986): Stilleben, signerad Axel Olsson, 109/360, färglitografi, ca 50x29 cm
889678
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här