Litografi Axel Olsson

Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson
Litografi Axel Olsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition, ej examinerad ur ram, troligen signerad, numrerad, färglitografi, ca 50x37 cm

889679

2021-03-16