Ljuskrona med lampetter 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, med lampetter, 3 dlr, 1900-talets andra del, stomme i mässing, elektrifierade, höjder ca 22-43, diameter 18-40 cm

889683

2021-03-16