Arne Jacobsen Grand Prix stolar
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, "Grand Prix", 3+1 st, för Fritz Hansen, Danmark, rygg och sits av formpressat teaklaminat, förkromad benställning, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, fanérskador, ett ben av
889697
2021-03-14