Arne Jacobsen Grand Prix stolar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, "Grand Prix", 3+1 st, för Fritz Hansen, Danmark, rygg och sits av formpressat teaklaminat, förkromad benställning, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, fanérskador, ett ben av

889697

2021-03-14