Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDETIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, otydligt signerad Kalasz?, olja på duk, bildmått ca 46x37 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
889700
2021-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner