Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDETIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, otydligt signerad Kalasz?, olja på duk, bildmått ca 46x37 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

889700

2021-03-16