Alf Lindberg, Landskap

Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap
Alf Lindberg, Landskap

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Landskap, olja på duk, signerad, 55x67,5 cm.

889708

2021-04-18